UXE Group

طراحی وب سایت داینامیک

طراحی وب سایت داینامیک


طراحی وب سایت دینامیک بیش از 99 درصد سایت‌ها را سا پرت می‌کند و دیگر سایت‌های استاتیک در حال پیوستن به تاریخ یا در حال انقراض هستند. باوجود CMS مای رایگانی مانند ورد پرس و جوملا دیگر سایت‌ها خیلی راحت ترقابل اجرا هستند.
وب سایت‌های استاتیک به وب سایت‌هایی گفته می‌شود که فقط از زبان Html و Css استفاده می‌کنند که عیب‌های زیادی دارند و کم‌کم در حال فراموش‌شدن هستند.

طراحی وب سایت‌های دینامیک نیز به حالت‌های مختلفی می‌توان پیاده‌سازی کرد که یکی از این روش‌های استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای رایگان مانند ورد پرس هست که در این روش هم ضعف‌ها و مزایایی وجود دارد.
یکی از مشکلات سیستم‌های رایگان مانند ورد پرس این است که اگر قسمتی از فایل مانند افزونه آلوده باشد. کل وب سایت هک می‌شود
مشکل دیگر این نوع وب‌سایت‌ها بروز رسانی‌های پیوسته آن‌ها است که اگر تنظیماتی برای جلوگیری از هک وب سایت انجام داده باشید. باعث می‌شود وب سایت به‌هم‌خورده و دچار مشکل شود و دوباره باید از اول تنظیمات ا انجام دهید.

فروشگاه سازهای ابری زیادی مانند shopify در جهان هستند که از نوع وب سایت‌های دینامیک ابری محسوب می‌شوند، این نوع سیستم‌ها امنیت بسیار بالایی  و سرعت بالایی در بارگذاری وب سایت دارند و خیلی سریع می‌توان از آن‌ها برای ساخت یک فروشگاه استفاده کرد.
سیستم‌های اختصاصی صدر صد دینامیک هستند و بر اساس یک الگوی استاندارد پیاده‌سازی شده‌اند و همین موضوع سبب می‌شود سرعت و امنیت بسیار بالاتری داشته باشند.