UXE Group

طراحی وبسایت مهندسی

طراحی وبسایت مهندسی


طراحی این نوع سایت  ها  یک نوع از طراحی سایت خدماتی یا شرکتی به شمار می رود، یک مهندس معمولاً سرویس‌ها یا خدماتی که برای ارائه دارد می‌تواند در سایتش قرار دهد. طراحی سایت مهندسی نیز نیازمند صفحات اصلی، تماس با ما، خدمات، نمونه کارها و درباره ما و شاید یک صفحه اخبار یا مجله آموزشی باشد. حتماً نیاز دارید خدمات و تخصصی که دارید را خیلی خوب و با UI بسیار عالی که کاربند پسند باشد معرفی کنید و همچنین اگر نمونه کاری نیز در رزومه ی خوددارید می‌توانید در وب‌سایتتان ارائه دهید و هر زمان که می‌خواهید می‌توانید صفحات موردنظرت را مدیریت کنید

هر شرکت یا فردی که تمایل به همکاری و ارتباط با شمارا  داشته باشد قطعاً تمایل دارد قبل از شروع کار رزومه شرکت شمارا مطالعه کند و همچنین از خدمات و سرویس‌هایی که شما در اختیار مشتریان قرار می‌دهید آگاه باشد، به همین دلیل وجود یک سایت برای شرکت‌های مهندسی نیاز است.

سایت‌های مهندسی می‌تواند علیرغم اطلاع‌رسانی خدمات و رزومه شما باعث آشنایی شما با دیگر مجموعه‌های مهندسی‌شده و همچنین ارتباطات شمارا افزایش خواهند داد. اگر در سایت Linkdin  حساب داشته باشید می‌توانید وب‌سایت خود را به این سایتتان متصل کنید و همین موضوع باعث می‌شود شما نیز به‌عنوان یک متخصص و کاربلد دیده شوید.