UXE Group

طراحی وبسایت آرایشگاهی

طراحی وبسایت آرایشگاهی


ویژگی‌های یک وب‌سایت آرایشگاهی و گریم  چیست ؟ این نوع سایت‌ها باید چگونه طراحی‌شده باشند که نیازهای مشتریانتان به‌طور کامل برطرف کرده باشند؟ طراحی سایت آرایشگاهی و گریم  به شما کمک می‌کند تا در حرفه‌ و تخصص خود با بهترین روش‌ها دیده شوید. بهترین راه برای جذب و افزایش مشتری به سمت سایت آرایشگاهتان این است که نیازهایشان را شناسایی و بتوانید آن را برطرف کنید و فضایی جذاب و عالی برای آن‌ها ایجاد کنید تا وقتی مشتریان به صفحه شما مراجعه می‌کنند دوست داشته باشند که همه قسمت‌های مختلف سایت را بازدید کنند. سؤالی که برای شما پیش می‌آید مشتریانتان چه نیازهایی می‌توانند داشته باشند که لازم نباشد حضوری برطرف کنید؟ و بتوانید به‌صورت آنلاین نیازهای آن‌ها را برطرف کنید.چه‌کارهایی می‌توانید               در طراحی سایت آرایشگاهی انجام دهید تا رضایت بازدیدکنندگان وب‌سایتتان بیشتر شود؟ تیم تحلیلگران ما به شما خواهند گفت که سایت شما باید دارای چه بخش‌هایی باشد که نیازهای بازدیدکنندگان را برطرف کرده و آن‌ها را به مشتری بالقوه یا ثابت تبدیل کند.

بخش‌های مختلف یک سایت آرایشگاهی و گریم:
1- صفحه اصلی:
در صفحه اصلی باید شرح کلی خدمات یا محصولات خود را ارائه کنید. تا هرکسی وارد سایت شما می‌شود بداند که کار یا حرفه شما چیست و ببیند که نیاز و درخواست‌های او در سایت شما برآورده می‌شود یا خیر.
2- بخش نوبت‌دهی آنلاین:
در این بخش سیستمی طراحی‌شده تا مشتریانی که می‌خواهند در آرایشگاه شما حضورداشته باشند بتوانند وقت آنلاین بگیرند 
3- بخش محصولات:
شاید برخی افراد تمایل نداشته باشند توسط آرایشگاه کارهای  خود را انجام دهند، بهتر است به فکر بخشی باشید که همان محصولاتی که مربوط به کارهایتان است و کیفیتشان مورد تائید شماست و خودتان استفاده می‌کنید برای فروش قرار دهید
4- بخش نمونه کارها:
بیشتر  افراد یا مشتریان  برای اینکه به‌طور کامل ببینند و بدانند شما از عهده‌ی خواسته‌های آن‌ها برمی‌آیید دوست دارند به رزومه کاری یا نمونه کارهایی که توسط شما در محل کارتان انجام‌شده مراجعه کنند. پس بهتر است در طراحی سایت خود یک صفحه‌ی مشخص را به نمونه کارهای خود اختصاص بدهید.
5- بخش دانستنی‌ها یا اطلاعات مفیدی که باید کاربران بدانند:
این بخش اهمیت زیادی دارد چراکه افراد برای کسب اطلاعات راجع به چیزهایی که نیاز دارند پیرامون کار شما بدانند به این بخش مراجعه می‌کنند و اگر محتوای خوبی و عکس‌های خاصی داشته باشد باعث می‌شود مدت‌زمان بیشتری در سایت شما باشند و امتیاز بیشتری به شما بدهند و این تأثیر زیادی  در بازدید از سایت شما دارد. و این کار باعث می‌شود تا همیشه در صفحه اول موتورهای جستجو دیده شوید. 
6- بخش تماس باما:
در این بخش شما باید اطلاعات تماس خود را قرار بدهید.این اطلاعات شامل شماره‌های تماس و آدرس محل کار و … هست.
مزایای طراحی سایت آرایشگاهی
•    تازه بودن بازار کار در اینترنت و رزرو آنلاین وقت
•    می‌توانید با استفاده از سایت ، افزایش مشتری داشته باشید و برند سازی کنید
•    برای فروش اینترنتی خود نیازمند هیچ جایی مانند مغازه و غیره  نیستید
•    می‌توانید درصدی از تالارها یا هتل‌ها یا فیلم‌بردارانی که معرفی می‌کنید دریافت کنید