UXE Group

۷ کسب‌کار آنلاین که می‌تواند شمارا ثروتمند کند

اگر به‌هیچ‌وجه علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب کارهای  آنلاین برای خود و یا کسب کار خود نیستید ، هیچ فرصتی  مثل زمان حال وجود ندارد. ما در دوران طلایی ثروت زندگی می‌کنیم. ما درواقع درزمانی زندگی می‌کنیم که با فرصت و پتانسیل رشد و پیشرفت تجارت ،کسب کارهای تجاری در مقیاس ای که قبلاً تجربه نکرده‌اند ، زندگی کنند. به لطف اینترنت و تلفن‌های هوشمند ، میزان تجارت که به‌صورت آنلاین انجام می‌شود ، رشد انفجاری را تجربه کرده است.
 

اگر ایده‌های اندکی دارید ، مهم است بدانید امروزه چقدر نیازهای زیادی وجود دارد. با توجه به اینکه تقریباً هر فروشگاه باعث شده است که به یک کسب کار آنلاین تبدیل شود ، مطمئناً هیچ کمبود رقابت وجود ندارد. اما همچنین به‌اصطلاح اقیانوس آبی زیادی وجود دارد. درحالی‌که به نظر می‌رسد آمازون تنها شرکتی است که از مزایای رونق تجارت الکترونیکی در کره‌ی خاکی بهره می‌برد ، رشد گسترده در هر بخش تجاری است.

طبق اعلام فدراسیون ملی خرده‌فروشی در قاره‌ی آمریکا ، تخمین زده می‌شود که تجارت خرده‌فروشی با رشد ۳٫۷ تا ۴٫۲ درصد رشد داشته باشد. بااین‌حال ، فدراسیون ملی خرده‌فروشی انتظار دارد که فروش غیر فروشگاهی از سه تا چهار برابر نرخ رشد بیشتر باشد. بااین‌حال ، حتی اگر فروش هنوز هم اکثر هزینه‌های مصرف‌کننده را تشکیل می‌دهد ، تنها انتظار می‌رود که تقریباً ۲٫۸٪ رشد کند. واضح است ، آنچه عمده رشد فعلی تجارت الکترونیک ما را برانگیخته است ، بازار تلفن‌های هوشمند است.

نحوه ی شروع یک کسب کار آنلاین
برای شروع یک کسب کار  آنلاین ، برخی از کارهای قانونی را انجام می‌دهد حلقه‌های قانونی و مالی ( مالیات ) وجود دارد که باید از آن پرش کنید. این مهم است که قبل از شروع پرش با یک وکیل یا حسابدار خود مشورت کنید. اما ، پس از آمادگی ، شروع یک کسب کار  آنلاین ، حتی باکمی پول ، نه‌تنها یک غیرممکن نیست ، بلکه یک واقعیت آشکار است.

زیبایی اینترنت این است که شما به معنای واقعی کلمه می‌توانید یک کسب کار را راه‌اندازی کنید و با درآمد بسیار اندک و بدون سرمایه ، به‌صورت آنلاین درآمد کسب کنید. اگر ساختار بازاریابی آنلاین را درک کنید ، یا در رسانه‌های اجتماعی عالی باشید ، به‌وضوح راه را آسان‌تر خواهید یافت. اما برای شروع کار آنلاین خود نیازی به حرفه‌ای بودن نیست.

social-media

 
1.   تجارت در پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی 

ظهور پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی  اتفاق فوق‌العاده‌ای بوده است. همه‌گیر بودن ما با سیستم‌های چت مانند فیس بوک و اینستاگرام و تلگرام و .... ، به ما امکان گفتگو با دوستان و خانواده در تمام شبکه‌های اجتماعی  داده است. به همین دلیل است که پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی  مبتنی بر هوش مصنوعی مرزهای دیجیتالی جدیدی را برای مشاغل ایجاد می‌کنند که به دنبال اتوماسیون و رها کردن بخش اعظم نیروی انسانی موردنیاز برای گفتگو با مشتریان هستند.
در این مورد خدمات به مشتریان کاملاً واضح است. بااین‌حال ، ارزش آن در کسب کار نیز کاملاً آشکار هست و مشاغل در همه‌ی جوانب از این مزیت استفاده می‌کنند.

boxing

2. کسب کار طراحی و بسته‌بندی آنلاین

کسب کار  طراحی و بسته‌بندی  همه‌گیر شده است. درحالی‌که این چیز جدیدی نیست ، و اکنون قرن‌هاست که می‌گذرد ، ظهور روزافزون اینترنت زندگی جدیدی را در این کسب کار آنلاین رقم‌زده است. 

این کسب کار  در سال 2011 توسط مایکل دوبین تأسیس شد که بعد از استفاده در یک ویدئو که به‌سرعت ویروسی شد ، مبتکرانه بود. این شرکت با یک میلیارد دلار فروخته شد و وقتی از دیدگاه  " قیف  فروش " به آن نگاه می‌کنید ، کاری که دوبین انجام داد بسیار درخشان بود. مانند سایر کسب کارهای  طراحی و بسته‌بندی  ، یک سطح اساسی از مواردی وجود دارد که می‌توانید ایجاد کنید.
وقتی محصول خود را ارزیابی می‌کنید، با " قیف فروش " چندین راه برای فروش بیشتر درک می‌کنید. درک مایکل دوبین  از نیروهای بازار و توانایی وی برای ایجاد شغل که به‌طور مناسب برای رشد انفجاری آماده‌شده بود ، آن را به‌عنوان نمادی درآورده است که قیف فروش نام دارد.

marketing

3. تجارت در تبلیغات آنلاین

در بازار امروز با رقابتی شدیدی که وجود دارد، اگر نمی‌فهمید چگونه ترافیک پولی  خود را صرف تبلیغات کرده و تبلیغات خود را بهینه و مدیریت کنید ،فعالیت‌های شما بسیار پیچیده شوند. واقعیت این است که تبلیغات انجام‌شده می‌تواند جریان همه‌چیز را با " قیف فروش " ، برای اکثر اهداف پیچیده و گیج‌کننده شود.
اما اگر ساختار تبلیغات درآمدی را درک کنید ، می‌توانید به‌راحتی یک کسب کار  مدیریت تبلیغات را راه‌اندازی کنید. با توجه به اینکه تبلیغات به رشد غول‌های فناوری نظیر فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل و یوتیوب دامن می‌زند ، و بسیاری از افراد دیگر به این عرصه وارد می‌شوند ، پیشرفت و تلاش  در عرصه تبلیغات  آنلاین می‌تواند شمارا برای به دست آوردن ثروت‌های گسترده‌ای آماده کند.

واقعیت‌های روشن این هست تبلیغات آنلاین  رشد انفجاری ایی دارد. و ما هنوز در مراحل ابتدایی اینترنت هستیم. هرچه زودتر از این صنعت سرمایه‌گذاری کنید ، سریع‌تر می‌توانید آن را به یک تجارت آنلاین پرقدرت تبدیل کنید. تمام پیچیدگی‌های تبلیغات مانند Facebook و Google مطالعه و یاد بگیرید. دوره‌ها را پیدا کنید ، یا از مطالب رایگان موجود در اینترنت استفاده کنید تا به یک حرفه‌ای در کار خودتان تبدیل شوید.

SEO

 
4. سئو ( بهینه‌سازی موتور جستجوگر )

بهینه‌سازی موتور جستجوگر موضوعی است که من سال‌هاست در مورد آن تحقیق می‌کنم . حقیقت این است که ، درحالی‌که تبلیغات آنلاین با سرعت حیرت‌انگیزی در حال رشد هستند ، امکان ظاهر ارگانیک و مرتبط با آن در موتورهای جستجوگر مانند گوگل نه‌تنها رقابتی‌تر ، بلکه پرسودتر نیز می‌باشد.

وقتی صحبت از کلمات کلیدی یعنی جستجوی ارگانیک می‌شود ، مفهوم باارزشی رو می‌توان فهمید اینکه تقریباً 40 درصد از افراد روی اولین نتایج جستجو کلیک می‌کنند و اینکه صفحه اول حدود 91 درصد سهم جستجو را تشکیل می‌دهد ، به‌صورت ارگانیک در بالای صفحات نتایج موتور جستجوی Google SERPs ظاهر می‌شود ، چیزی هست که هرکسی آرزو می‌کند در آن صفحه ظاهر شوند .
با رشد و گسترش اینترنت ، SEO نه‌تنها رقابت بیشتری پیداکرده است ، بلکه همچنین رشد سودآورتری برای شما خواهد داشت. اگر بدانید که چه‌کاری انجام می‌دهید ، می‌توانید به‌راحتی از این صنعت سرمایه‌گذاری کنید. این نه‌فقط برای انجام خدمت برای مشتری بلکه برای خودتان نیز پیش می‌رود. می‌توانید هر تعداد از مشاغل آنلاین ، وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها را با میزان مناسب مهارت‌های SEO راه‌اندازی کنید.

home

 
5- کسب کار اجاره ی اشتراکی

در حالی  ذکر ممکن است شمارا به فکر داشتن غول‌های میلیارد دلاری مانند AirBnB یا HomeAway بیاندازد ، مشاغل بسیار خوبی مانند InvitedHome و Retreats Luxury Joe Poulin و بسیاری دیگر در بازارهای مختلف حک‌شده‌اند. وقتی صحبت از خانه‌های اجاره اشتراکی  می‌شود ، شرکت‌ها بسته به مکان و سطح مدیریت ، در هر مکانی بین 10 تا 40 درصد با نرخ اجاره ناخالص درآمد دارند.

webinar

 
6- تجارت در وبینار  ( سمینار آنلاین )

من می‌دانم شما چه فکر می‌کنید ، چگونه تجارت را در وبینار شروع کنید؟ خوب ، وبینارها احتمالاً یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌توانید هر چیزی را به‌صورت آنلاین بفروشید. بهترین قسمت؟ شما حتی به محصول خود نیاز ندارید. جینس فلادلین ، بنیانگذار Rapid Crush ، جورن فلورلی ، بنیانگذار Rapid Crush ، در شمال 100 میلیون دلارفروش از طریق وبینارها به دست آورده است ، که می‌تواند قدرت خالص این رسانه را برای فروش به شما نشان دهد. 
بهترین راه برای راه‌اندازی تجارت در  وبینار ، یافتن محصولی است که می توانید آن را تبلیغ کرده و آن را به فروش برسانید .

business

 
7. آموزش دانش کسب کار

آموزش دانش کسب کار یک تجارت آنلاین پرسود است که می‌تواند در بازار گسترده کارآفرینان و صاحبان مشاغل تلاش کند تا راه خود را در دنیای تجارت پیدا کند. اگر شما یک متخصص در تجارت هستید و درک عمیقی از نیروهای بازار ازآنچه درایو خرید می‌کند ، داشتن یک مربی مشاغل می‌تواند به معنای آزادی مالی باشد.

درک و اجرای موفق یک استراتژی مؤثر در اینجا مهم است. شما می‌خواهید اعتمادبه‌نفس خود را القا کنید و برای انجام این کار ، اغلب به یک اثبات اجتماعی خوب نیاز دارید. به همین دلیل ، اگر می‌خواهید یک حرفه‌ای در آموزش دانش کسب کار شوید  ، ابتدا برخی از مشتریان را جذب کنید و به آن‌ها در موفقیت کسب کارشان کمک کنید. سپس ، نتایج آن‌ها را دریافت کنید ، و تنها در این صورت می‌توانید موقعیت خود را برای آینده استقرار دهید.


 

منبع

#کسب_کار

مقاله های پیشنهادی


ارسال دیدگاه


دیدگاه های ارزشمند شما